24. Atletski mednarodni atletski miting Kranj 2018

Atletski klub Kranj je pripravil že »24. Atletski mednarodni miting Kranj 2018 »Memorial Vučko« na katerem je nastopilo prek devetsto atletov in atletinj iz petih držav.

Tekaško društvo Bovec je na najbolje zasedenem mitingu za otroške kategorije v Sloveniji zastopala petnajsterica. Eva Žgajnar je v suvanju krogle osvojila tretje mesto. Šesto mesto je v teku na 60 m v kategoriji pionirjev U-10 zasedel Marcel Nakao Sovdat, med pionirkami U-8 je na enaki razdalji Lin Nakao Sovdat dosegla deseti čas, Sara Berginc pa enajstega.  V kategoriji pionirjev U-12 na 60 m je Matic Žagar zabeležil trinajsti čas, Kimi Melihen se je uvrstil takoj za Maticem.

Pohvaliti velja tudi ostale člane društva, ki so v Kranju nastopili v okviru svojih zmožnosti in si nabrali kar nekaj novih izkušenj, katere jim bodo koristile v nadaljevanju atletske kariere.