26. Ulični tek Prijedor 2019

Tekaško društvo Bovec je že trinajstič nastopilo na mednarodnem uličnem teku v Prijedoru. Kljub izrednim razmeram v tem pobratenim mestom, polovica mesta je bila poplavljena so nas prijatelji iz Prijedora toplo sprejeli in nam pripravili nepozabno druženje. Bovčani so tudi tokrat posegali po najvidnejših uvrstitvah, ter se osemkrat zavihteli na zmagovalni oder. Pod letošnje zmagovalce uličnega teka so se podpisali : Niki Mlekuž Kamarić, Manca Mlekuž, Tim Žgajnar in Barbi Melihen. Srebrna odličja sta si pritekla Aljaž Novosel in Mathias Mlekuž. Na najnižjo stopničko zmagovalnega podiuma pa sta stopila Lana Cernatič in Tia Žagar. Četrto mesto sta si pritekla Pia Kavs in Kimi Melihen, peto pa Matic Žagar. Bovške nastope sta zaokrožila z dobrim tekom še Denis Grahović in Nejc Žagar.  V članski konkurenci sta slavila reprezentanta Srbije Amela Terzić in Elzan Bibić.