Mednarodni atletski miting Radovljica 2018

Atletski klub Radovljica je bil odličen organizator Mednarodnega atletskega mitinga Radovljica 2018 na katerem je nastopilo prek 200 atletov in atletinj iz petih držav. Tekaško društvo Bovec je zastopalo enajst članov društva. Manca Mlekuž se je v Radovljici podpisala pod najkakovostnejši bovški dosežek, z dvema letoma starejšo konkurenco je v teku na 600 m osvojila šesto mesto z zelo dobrim časom – 1.56.43. Tekaško društvo Bovec je osvojilo štiri odličja. Lana Cernatič je najdlje vrgla vortex med pionirkami U-12, drugo mesto je osvojila Lea Markovič. Maj Kavs si je v finišu teka pionirjev U-14  na 600 m pritekel bronasto odličje, tretjo daljavo je v suvanju krogle zabeležila Eva Žgajnar. Niki Mlekuž Kamarić je bila med pionirkami U-12 šesta na 60 m, Kimi Melihen je na enaki razdalji med pionirji zasedel sedmo mesto. Barve Tekaškega društva Bovec so uspešno branili še : Gaja Čmak, Nil Kavs,Mathias Mlekuž in Pia Kavs.