34. Petelinjski tek

Vaško društvo Petelinje je z odliko izvedlo »34. Petelinjski tek«, katerega je zaznamovalo izjemna udeležba v mladinskih tekih. V Petelinjah je teklo skorajda tristo otrok.

Bovčani smo v Petelinjah nastopili z dvajsetimi člani društva, kar trinajst članov Tekaškega društva Bovec je osvojilo odličja. Mathias Mlekuž in Manca Mlekuž sta prejela »petelinčka«, katerega prejmejo zmagovalci tekov. Drugo mesto so si pritekli: Matic Žagar, Manca Čarga, Marcel Nakao Sovdat in Nejc Žagar. Bronasta odličja so osvojili: Timotej Fenko, Lin Nakao Sovdat, Aljaž Novosel, Pia Kavs, Kimi Melihen, Niki Mlekuž Kamarić in Tia Žagar. Pohvale tudi ostalim članom društva za dobre nastope v Petelinjah.

Za popoln sobotni popoldan smo šli še v kraško podzemlje – ogledali smo si Postojnsko jamo.

Oglejte si še galerijo slik.