MINI ATLETIKA – Nova Gorica, 17.2.2019

Tekaško društvo Bovec se je udeležilo z dvema ekipama Mini atletike v Novi Gorici. Po šestih disciplinah – poskoki v križu,”formuli ena”, skok v daljino z mesta,metu težke žoge, lestvici in nihajni štafeti je mlajša skupina osvojila peto mesto. Za barve Tekaškega društva Bovec so nastopili : Taja Kravanja, Maja Novosel, Timotej Fenko, Nik Rot, Zala Komac, Neja Mlekuž, Sara Berginc, Tinkara Strgar in Neja Kravanja. Starejša skupina je poleg navedenih šestih disciplin tekmovala še v štiriminutnem vzdržljivostnem teku. Pia Kavs, Niki Mlekuž Kamarić, Manca Mlekuž, Lana Cernatič, Kimi Melihen, Matic, Žagar, Mathias Mlekuž in Aljaž Novosel so po ogorčenem boju z ekipo GO Atletik iz Nove Gorice osvojil prvo mesto. Vsem atletom iskrene čestitke za dobre nastope.