DP U12 in U14 28-29.09.2019 – Koper

Državno prvenstvo smo pričeli v sončnem sobotnem popoldnevu. Deset bovških atletov in atletinj (Irenej Melinc, Mathias Mlekuž, Matic Žagar, Kimi Melihen, Nil Kavs, Manca Čarga, Manca Mlekuž, Pia Kavs, Niki Mlekuž Kamarić in Lana Cernatič) je pričelo tekmovanje odločno in samozavestno, kar je prineslo nekaj lepih rezultatov, predvsem pa osebnega zadovoljstva. Najbolj nas je presenetil Mathias Mlekuž s svojim metom vortexa 44,25cm. Zasedel je odlično 2.mesto in prišel do naslova državnega podprvaka.

Dan smo zaključili s štafeto kjer so se fantje spraševali, če morda tekmujejo v napačni konkurenci 🙂

Naslednji dan je bila največja medalja plavanje v morju! Res, da smo imeli v rokavu tudi nekaj adutov za medalje: Manco Mlekuž, Mathiasa Mlekuž, Niki Mlekuž Kamarić, a se žal tokrat ni izšlo. Rezultati pa so pokazali, da truda ne vlagamo v prazen nič, saj so se osebni rekordi kar vrstili.

ISKRENE ČESTITKE VSEM ATLETOM!

VEČ O NJIHOVIH DOSEŽKIH SI LAHKO PREBERETE NA SPODNJI POVEZAVI

http://www.timingljubljana.si/rezultati.aspx?IDtekme=3755&tip=E