NAGRAJENCI ZA LETO 2020

Kljub pestremu letu, ki ga je zaznamoval nehvaležen COVID19 je Tekaško društvo Bovec prišlo do atletinje leta – MANCA MLEKUŽ, ki je v letu 2020 s svojimi konstantnimi rezultati in vloženim delom dokazala, da sodi med najboljše. Poleg Mance je naslov atleta leta pobral – TOBI GABERŠČEK, ki nas bo od avgusta letos za nekaj časa opazoval čez lužo, kjer mu je bila ponujena štipendija in kjer bo nadaljeval svojo športno pot. Poleg atletinje in atleta leta pa je Tekaško društvo Bovec letos podelilo tudi priznanje za izjemne dosežke – ŽGAJNAR TIMU, ki je v letu 2020 podrl kar nekaj osebnih in klubskih rekordov in se umestil med kategorizirane športnike.

ISKRENE ČESTITKE VSEM NAGRAJENCEM, in STARŠEM, ki so v takšnih zgodbah nepogrešljivi člen!

Levo tata Mitja, desno mama Andrejka in nagrajenka Manca Mlekuž
Levo tata Sašo, desno mama Majda na sredini nagrajenec 2020 Tim Žgajnar
Levo tata Silvester – “Cik” s štirinožnim družinskim članom Grifom, desno mama Greti in nagrajenec Tobi Gaberšček