PRVENSTVO SLOVENIJE V KROSU 9.04.2022

Tekaško društvo Bovec se je v soboto 9.04.2022 udeležilo državnega prvenstva v krosu, katerega gostitelj je bila Murska Sobota. V ekstremnih razmerah ( dež, veter in nizke temperature) so bovške tekačice in tekači pokazali, kako se je potrebno boriti za klubske barve. V kategoriji pionirk U-12 je Taja Kravanja ciljno črto prečkala kot deveta, sedemnajsta je v cilj pritekla Zala Komac. Med pionirji U-12 je Žiga Kavs osvojil sedmo mesto, Tevž Kravanja deveto, Timotej Fenko pa dvanajsto mesto. Lovro Razpet je med pionirji U-14 zasedel sedemnajsto mesto. V najstarejši pionirski kategoriji deklet je osma v cilj pritekla Manca Mlekuž. Mathias Mlekuž se je podpisal pod najboljšo bovško uvrstitev – na 1500 m razdalji je osvojil peto mesto, Kimi Melihen je v cilj pritekel kot triindvajseti.
Vsem iskrene čestitke.

http://slovenska-atletika.si/wp-content/uploads/2022/01/20220409_POM.pdf