62. tek po ulicah Prijedora

Tekaško društvo Bovec je zastopalo barve Občine Bovec in Slovenije na mednarodnem  »Teku po ulicah Prijedora«. Odlična organizacija tekmovanja, topel sprejem bovških tekačev in tekačic ter odlične uvrstitve so tokrat zaznamovale že dvainšestdeseto izvedbo te tradicionalne športne manifestacije. Bovčani in Bovčanke so se kar osem-krat zvrstili na zmagovalnem odru. V kategoriji deklic letnika 2012 je prvo mesto osvojila Taja Kravanja, druga je ciljno črto prečkala Zala Komac. Med dečki istega letnika je drugi v cilj pritekel Tevž Kravanja. Pia Kavs je slavila med osmošolkami. V kategoriji devetošolk so si Bovčanke pritekle trojno zmago. Na najvišjo stopničko je stopila Niki Mlekuž Kamarić, drugo mesto si je pritekla Lea Markovič, tretje pa Nina Komac. Mathias Mlekuž je bil najhitrejši med devetošolci. Lovro Razpet je med sedmošolci osvojil sedmo mesto. V kategoriji dijakov je peti v cilj pritekel Kimi Melihen, takoj za njim pa Matic Žagar. Reprezentantka Srbije Teodora Simović (AK Novi Pazar ) in Hilari Kiptum Majo Kimajo (Kenija) sta slavila v konkurenci članic in članov.