29. Mednarodni atletski miting Kranj 2023- Memorial Vučko, 3. 6. 2023

V športnem centru Kranj se je danes, v soboto, 3. 6. 2023, odvijal Vučkov memorial. Med pionirji U16 so se tekmovanja udeležili Mathias Mlekuž, Niki Mlekuž Kamarić ter Nina Komac. Mlajše, U10 so zastopali Viktorija Klavora, Uršula Ema Ostan in Nisija Mlekuž, U12 pa edini predstavnik dečkov Samuel Jurij Ostan.

Mathias je v teku na 600m zasedel skupno 4. mesto, Nina je na 100m pritekla v cilj s časom 14,04 in dosegla osebni rekord. V metu kopija nas je tokrat razveselila Niki z zlato kolajno. Med mlajšimi je na 200m tekla Nisija, na 60m sta se pomerili Viktorija in Uršula Ema. Met vortexa je s 5. mestom uspel Viktoriji, dobro se je boril pa tudi naš najmlajši Samuel Jurij. 7 mesto je zasedla Uršula Ema s skokom v daljino.

Rezultate najdete na spodnji povezavi.

https://www.timingljubljana.si/rezultati.aspx?IDtekme=5325&tip=E

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke in gremo novim zmagam naproti!