Atletske priprave na Rogli, 2. 8. do 6. 8. 2023

Tekaško društvo Bovec je kljub neprijaznemu vremenu uspešno izpeljalo tradicionalne priprave na Rogli. Mrzlo in deževno vreme je krojilo trenažni proces, katerega smo pretežno posvetili bazični pripravi, ki bo še kako prav prišla pred jesenskim delom tekmovanj. S starejšimi atleti in atletinjami smo četrtkov dopoldan izkoristili za pohod do Ribniške koče, kjer smo se posladkali z palačinkami, mlajša skupina in preostanek bovške ekipe pa se je podal do Lovrenških jezer. Praznovali smo Sofijin rojstni dan, se preizkusili v Tee ballu, izvedli tekmovanje v »šklefeh« ( sodelovalo je 16 ekip, zmage sta se veselila Mathias in Kimi (Jerebika), pred Ano in Bojanom (Maša in medved), tretje mesto sta osvojila Anže in Denis (Čebelarja) , povzpeli smo se  na stolp, se zabavali v bazenu, … Zahvala gre upravljalcem športnih objektov na Rogli, ki so nam omogočili, da smo lahko kljub zasedenosti dvorane omogočili vadbo tudi v času slabega vremena. Pohvale tudi vsem spremljevalcem otrok, ki so se odlično vključili in sodelovali v zastavljenih dejavnostih. Verjameva, da bo tudi letošnja deževna Rogla vsem ostala v lepem spominu.

Peter in Vasja