Blitz Bovec maraton, 16. 9. 2023

Tudi letos je za nami uspešno izveden Blitz Bovec maraton. Vreme nam je bilo naklonjeno, izjemna podpora tekačicam in tekačem ob vseh treh odlično označenih trasah, bogat spremljevalni program, dobro založene okrepčevalnice, prijaznost prostovoljcev in veliko pozitivne energije…so poudarki pohval letošnjega maratona.

Organizator Blitz Bovec Maratona Vasja Vitez in predsednica tekaškega društva ter vodja prijavne službe Tina Fratina Žagar se iskreno zahvaljujeta vsem, za čas, ki ste ga namenili pri pripravi in izvedbi prireditve.

Množično so tekli tudi otroci. Otroškega teka se je udeležilo 39 bovških otrok in dosegli so odlične rezultate (kliknite na povezavo spodaj in si oglejte rezultate).

https://blitz-bovecmaraton.si/sites/default/files/2023091609_rezultati_otroski_z_netekmovalnimi.pdf

Vsem tekačem in tekačicam iskreno čestitamo za dosežen uspeh!