Ajdovski tek, 26. 4. 2024

V okviru Ultra tekaške prireditve Ultra trail Vipavska dolina, je danes potekal tradicionalni Ajdovski tek, ki so se ga udeležili tudi tekači TD Bovec. V najmlajši kategoriji se je uspešno boril Natan Klavora, prav tako je uspešno pritekel na cilj med letniki 2016 Samuel Jurij Ostan. Na stopničke se je zavihtela Urša Komac, ki je zasedla 3. mesto, v kategoriji U10. Uršula Ema  Ostan je osvojila 3. mesto, med deklicami letnika 2014. Viktorija Klavora se je v isti kategoriji prav tako uspešno borila. Med dekleti U12 sta več kot odlično zastopali barve Bovca, Taja Kravanja s 1. mestom in Zala Komac z 2. mestom. Med fanti U12 je odlično 2. mesto zasedel Tevž Kravanja. Lovro Razpet, letnik 2010 pa je tekel skupaj z 2009 in dosegel skupno 4. mesto. 

Domov smo se vsi veseli vrnili s petimi medaljami.

Iskrene čestitke vsem tekačem!