29.09.-.30.09.2018 Državno prvenstvo U14 in U12 Radovljica

Letošnje DP – U14 in U12 so gostili v Radovljici, kjer smo preživeli dva zelo uspešna dneva!

TD Bovec je ponovno med 43 prijavljenimi klubi in šolami pokazalo, da je društvo, ki sodi med tiste, ki se borijo za najvišja mesta!

Manca Čarga je s svojo odlično hitro hojo osvojila bronasto odličje in tako pripomogla, da nismo odšli domov brez vsaj ene medalje. Tim Žgajnar, Manca Mlekuž in Matic Žagar so s svojimi odličnimi nastopi dihali za ovratnik svojim konkurentom, takoj za njimi pa so svoje atletske sposobnosti pokazali tudi Kimi Melihen, Nil Kavs, Mathias Mlekuž, Lana Cernatič, Niki Mlekuž Kamarić ter Pia Kavs in Aljaž Novosel kot najmlajša v naši odpravi.

Naši atleti in atletinje so Bovške barve zastopali tudi na štafetah 4X200m!

Iskrene čestitke vsem atletom!

REZULTATI: http://slovenska-atletika.si/wp-content/uploads/2017/12/20180929_AKRZ.pdf