6-7.10.2018 PRVENSTVO V MNOGOBOJU NOVA GORICA

Atletika je ekskluzivna skupina športnih disciplin, ki jih v osnovi sestavljajo tek, met, skok in hitra hoja. In ravno z mnogobojem lahko vse te zvrsti atleti bolje spoznajo. Zato smo se tudi letos odpravili z nekaterimi atleti na mnogoboj v Novo Gorico.

U16 Tia Žagar – je v sedmeroboju nastopila prvič in kljub strahovom pred neznanimi disciplinami zmogla uspešno premagati vse (80m ovire, skok v daljino, skok v višino, met kopija, met krogle, 100m in 800m)

Ko ti gre ali ne gre kot bi si želel so tudi v atletiki ob tebi športni prijatelji, ki te razumejo!

U14 Tim Žgajnar – je v četveroboju dokazal, da ni le dober tekač ampak tudi dober skakalec!

U12 Lana Cernatič  je v četveroboju skupaj s Pio Kavs in  Niki Mlekuž Kamarić zelo dobro zastopala barve tekaškega društva!

U12 Mathias Mlekuž in Matic Žagar sta svoj prvi četveroboj končala uspešno!

REZULTATI:Rezultati